Zapraszamy serdecznie na jubileuszową XX Konferencję BioMedTech Silesia. Tym razem, w wydaniu hybrydowym

Konferencja swoją tematyką obejmuje szeroki zakres wiedzy i praktyki dotyczącej medycyny, techniki medycznej oraz zastosowania nauk ścisłych w medycynie i naukach o środowisku.

Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych – reprezentowana przez Obserwatorium Technologie dla Medycyny – będzie miała tam własne stoisko – to idealne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, planach i możliwościach współpracy.

27.05 przygotowaliśmy panel z ekspertami, z którymi podyskutujemy o Śląskie – Polska dolina technologii dla medycyny.

Przed panelem prezentacja Pani Moniki Ptak – Kierownik Referatu Regionalnej Strategii Innowacji (Śląskie Pozytywna Energia) – czyli o tym gdzie jesteśmy i co nasz czeka, jeśli chodzi o wdrażanie Regionalnej Strategii Innowacji na lata 2021-2030 i finansowaniu projektów flagowych.

Następnie Pani Izabela Czeremcha wprowadzając do dyskusji przybliży działalność Obserwatorium Technologie dla Medycyny, a także Sieci Regionalnych Obserwatorium Specjalistycznych – po co są i co oferują przedsiębiorcom, jednostkom B+R, uczelniom, jaką rolę pełnią w regionie.

Kiedy? 27-28.05.2022
Agenda: https://bit.ly/3lumuJz
Gdzie? Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi / https://www.youtube.com/channel/UCKnrPuv28oG3liTaeYwzgRQ
Więcej informacji: https://biomedtech.eu/

Zapraszamy do Zabrza i monitorów!