Ogólnopolska konferencja „IT w zdrowiu. Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej”, Gliwice 13-14 maja 2015 r.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. i Klaster MEDSILESIA partnerem merytorycznym ogólnopolskiej konferencji „IT w zdrowiu. Polskie zdrowie w przeddzień elektronicznej dokumentacji medycznej”.
Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” w dniach  13 – 14 maja 2015 r.
Przedmiotem konferencji będą najnowsze trendy technologii w medycynie, w tym sprzęt i rozwiązania wdrożeniowe oraz rozwiązania IT dla służby zdrowia, takie jak systemy informatyczne wspierające zarządzanie służbą zdrowia oraz rozwiązania mobilne dla lekarzy. Jednym z punktów odniesienia będą, wdrażane i zaplanowane do wdrożenia, rozwiązania wynikające ze strategii zmian w systemie ochrony zdrowia  – między innymi elektroniczna dokumentacja medyczna, e-recepta, e-rejestracja oraz techniczno-prawne aspekty ich funkcjonowania. Ważnym zagadnieniem będzie również mobilność – jako rozwiązanie indywidualne wkraczające do praktyki lekarskiej  i narzędzie wspierające zarówno diagnostykę jak i zarządzanie własną działalnością.
 
Rejestracja na wydarzenie poprzez stronę: www.konferencjaith.pl
 
Zapraszamy do udziału, udział w konferencji bezpłatny!

Zaproszenie na konferencję
Program konferencji