Klaster MedSilesia obecny na targach Medica 2021 !

MEDICA (15-18 listopada 2021 r.) to kolejne targi w trakcie których członkowie klastra w ramach projektu MedSilesia Go Global 4.0 mają okazję zaprezentować na stoisku wspólnym (A20 w hali 16) swoje produkty/rozwiązania oraz nawiązać kontakty biznesowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych klastrowiczów:
2KMM sp. z o.o.
Jerzy Wójcik WÓJCIK DESIGN
APO Zdrowie sp. z o.o.
Infotower Business Solutions sp. z o.o.
REVOLVE Bandała, Grzywa, Kaprusiak sp.j.
Pro-PLUS S.A.
P.P.U. MEDBRYT sp. z o.o.
Clinical Consulting sp. z o.o.

Nie zapominamy o firmie Vimex sp. z o. o., która również bierze udział w targach Medica 2021 w ramach projektu MedSilesia Go Global 4.0 (stoisko indywidualne – B54 w hali 10) !

Jest wiele powodów, dla których MEDICA jest wyjątkowa. Po pierwsze, jest to największa impreza targowa branży medycznej na świecie – w halach gromadzi kilka tysięcy wystawców z ponad 50 krajów. Co więcej, co roku wydarzenie te uświetniają swoją obecnością czołowe osobistości ze świata biznesu, nauki i polityki – obok dziesiątek tysięcy krajowych i międzynarodowych ekspertów i decydentów z branży.

W Düsseldorfie czeka na Państwa obszerna wystawa i ambitny program, które razem prezentują całe spektrum innowacji w zakresie opieki ambulatoryjnej i klinicznej.

Jutro ostatni dzień targów. Naszym klastrowiczom, życzymy powodzenia ! My z kolei już dziś wiemy, że za rok znów będziemy obecni w Düsseldorfie co niezmiernie nas cieszy. Razem dla innowacyjnej medycyny!