Gratulacje dla koordynatora klastra i naszych klastrowiczów z okazji powołania do Rady Społecznej Politechniki Śląskiej!

Gratulujemy prezesowi Górnośląskiego Akceleratora Przedsiębiorczości Rynkowej oraz dr. Janowi Sarnie z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii nominacji do Rady Społecznej Politechniki Śląskiej.

Przez najbliższe lata to gremium opiniotwórcze będzie wspierać rozwój uczelni. Do głównych zadań Rady należy wymiana doświadczeń oraz opiniowanie kierunków rozwoju Politechniki, w tym jej działalności badawczo-dydaktycznej.

Więcej informacji znajdą Państwo: link.