Śląski Klub Eksportera to zainicjowana przez Fundusz Górnośląski seria cyklicznych spotkań poświęconych zagadnieniom eksportu, kierowana do śląskich przedsiębiorców, zarówno tych eksportujących, jak i do firm, które dopiero przygotowują się do działań eksportowych. Celem Śląskiego Klubu Eksportera jest tworzenie platformy do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk między eksporterami z województwa śląskiego. Spotkania w ramach Klubu są doskonałą okazją do networkingu biznesowego, pozyskania nowych kontaktów, czy zainicjowaniu projektów związanych z eksportem. Ponadto stanowią źródło cennej wiedzy, kontaktów i inspiracji od doświadczonych eksporterów różnych branż. Organizowane będą nie tylko spotkania biznesowe, ale także inspirujące wydarzenia, takie jak sesje monitoringowe z doświadczonymi ekspertami, czy tematyczne panele dyskusyjne. Klub gwarantuje dostęp do doświadczonych eksporterów, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Więcej informacji znajdą Państwo: link




