conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz szkoły wyższe do udziału w kolejnej edycji Spotkań Biznesowych conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z partnerami projektu Enterprise Europe Network zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz szkoły wyższe do udziału w kolejnej edycji Spotkań Biznesowych conhIT Business Meetings w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

 

Targi conhIT to największa impreza obejmująca technologie informatyczne w medycynie i służbie zdrowia. Są tam prezentowane nowoczesne rozwiązania informatyczne mogące poprawić jakość opieki zdrowotnej oraz odbywa się międzynarodowa wystawa technologii, produktów i usług. Podczas targów zaprezentuje się ponad 359 wystawców w tym najważniejsze firmy działające w tej branży, odbędą się liczne spotkania i interaktywne seminaria.

 

Spotkania Biznesowe dają możliwość znalezienia zagranicznych partnerów handlowych i potencjalnych kooperantów w zakresie nowoczesnych technologii i projektów badawczo-rozwojowych. Podejmowane tematy to m. in.: oprogramowanie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji i domów opieki, rozwiązania IT, sprzęt komputerowy i infrastrukturę IT, rozwiązania dotyczące komunikacji, dokumentacji i archiwizacji, telemedycyna, technologie medyczne w powiązaniu z IT, zarządzanie jakością i wiedzą. Spotkania mają formę zaaranżowanych wcześniej, półgodzinnych rozmów odbywających się w Hali nr 4.2.

 

Aby wziąć udział w spotkaniach należy :

 

  1. zarejestrować się oraz zamieścić profil przedsiębiorstwa, instytucji na stronie https://www.b2match.eu/conhit2015 w zakładce register for this event;
  2.  w zakładce participants znajdą się wszystkie zarejestrowane międzynarodowe firmy i instytucje wraz z informacją o profilu ich działalności oraz rodzaju poszukiwanej współpracy https://www.b2match.eu/conhit2015/participants Spośród tych firm można dokonać wyboru partnerów do rozmów;
  3. w indywidualnym kalendarzu on-line zarezerwować datę i godzinę spotkania z wybranymi firmami. Kalendarz można na bieżąco aktualizować;
  4. 20-minutowe spotkania dwustronne odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015r.  w pawilonie 4.2, przy ponumerowanych stolikach.

 

Ważne terminy:

 

  • Rejestracja profili potrwa do 12 kwietnia 2015 r.
  • Wybór partnerów do rozmów indywidualnych od 23 marca do 12 kwietnia 2015 r.
  • Spotkania odbędą się w dniach 15-16 kwietnia 2015 r.

 

Informacje organizacyjne:

 

– darmowe bilety wstępu na targi w czasie Spotkań Biznesowych;

– udział w umówionych wcześniej spotkaniach z zagranicznymi firmami i instytucjami;

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt dojazdu, noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

 

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt: Łukasz Szojda, tel.: 32/339-31-67, e-mail: lszojda@gapr.pl

zobacz galerię